Arşive önem veren ya da raf sistemleri tarzıyla faaliyetlerine devam eden birçok firma, çelik raf sistemleri konusunda sürekli olarak sipariş vermektedir. Hem estetik açıdan şık duran hem de sağlam olan bu sistemler, uygun fiyatlarıyla da göz doldurmaktadır.

Raf sistemleri firmamız tarafından sizin istediğiniz renk ve boyutlarda üretilmekte, hem işlevsel hem de görsel açıdan sektördeki diğer markalardan daha iyi bir konumda bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey zevkinize hitap eden çelik raf sistemini bize anlatmak ve daha sonra üretimini beklemek olacaktır. Biz firma olarak çelik raflarınızın montajını da belirli bir ücret karşılığında yapmakta ve bu süreci sizler için basit ve hızlı bir hale getirmekteyiz.

ÇELİK RAF NASIL YAPILIR?

Çelik raflar rulo halinde bulunan saçların farklı boyutlarda kesilmesi suretiyle yapılmaktadır. Kesilen bu saçların üzerlerine delik açılır, eğme ve bükme işlemleri yapılarak dilediğiniz formata sokulur. Çelik rafları daha sonra kullanabilmek için plastik taban ya da cıvataya ihtiyaç duyulmaktadır. Raflar sizin isteğinize göre firmamız tarafından farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Kalınlıkları da boyları da değişim göstermekte olan bu rafların ayrıca tasarımlarına da beğeninize göre karar verebilmektesiniz.

Çelik raflar, ağır yük barındıran ve depolama sistemi kullanan firmalar tarafından daha çok tercih edimektedir. Bu raf sistemi sayesinde hem alandan hem de zamandan kolaylıkla tasarruf etmeniz mümkün olacaktır.

ÇELİK RAF SİSTEMİNİN AVANTAJLARI

Çelik raf sistemleri kullanıcısına birçok avantaj da sunmaktadır. Bunları da şu şekilde listelemek mümkün olacaktır:

  • Ürettiğimiz raf üniteleri dilendiği zaman kolay bir biçimde demonte edilerek başka bir alana kurulabilmektedir.
  • Her ne kadar büyük dursa da demonte edildiği zaman rahatlıkla bir yerden bir yere taşınabilir ya da dilediğiniz yerde saklayabilirsiniz.
  • Çelik raflar diğer raflara nazaran daha sağlamdır. Yani eğer raflarınızda ağır ürünler sergileyecekseniz çelik raf siparişi vermeniz sizin için daha uygun olacaktır.
  • Raf sistemlerimiz estetik açıdan da çok şık durduğu için mekânlarınıza ferahlık kazandırmaktadır.

Eğer sizlerin de çelik raf sistemlerine ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uygun fiyatlara güvenilir raf sistemlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

X